Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa

Viktiga bekvämligheter

  • 70 m²
  • 2 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal med 2 sovrum ligger 2 km från Lilletopp.

    Old Trolltunga Starting Point ligger inom 10 minuters bilresa från villan med 1 badrum, och Ringedalsdammen finns ungefär 15 minuter bort med bil. Villan ligger inom några kvarter från Tyssedal kyrka.

    Gästerna kan njuta av utsikten över bergen. Torktumlare, badlakan och handdukar ingår för extra komfort.

    Här finns matplats och utomhusmatplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Gästerna kan besöka restaurangen Tyssedal Hotel, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort. Detta boende ligger 200 meter från busstationen Tyssedal rutebilstasjon.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal

    Gästerna kan njuta av utsikten över bergen. Torktumlare, badlakan och handdukar ingår för extra komfort.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Exteriör bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Bekvämligheter bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Toaletter bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Rum bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Rum bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Vandrarhemssängar bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Bekvämligheter bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Vandrarhemssängar bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Exteriör bild Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal Handfat bild
    Townhouse med 2 sovrum

    Storlek: 70 m²

    Sängtyp: 2 enkelsängar

    Mer +

    Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedals läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Populära hotell i Norge

    Vanliga frågor

    • Finns det ett kök på Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa?
      Ja, det finns ett kök med vattenkokare, kylskåp och köksredskap på Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa.
    • Kan jag ta med mitt husdjur till semesterbostaden?
      Gästerna är välkomna att ta med sina husdjur till semesterbostaden.
    • Vilka berömda landmärken kan vi besöka under vistelsen på Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa?
      Gästerna som bor på Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa kan utforska Ringedalsdammen (4 km), Lilletopp (2 km) och Old Trolltunga Starting Point (4,1 km).
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Fjordshelter- Cozy Townhouse Villa Tyssedal